fbpx

Ota yhteyttä

 

Yhteystietomme

Nordic Live Productions Oy

Tommi Mäki, promoottori
tommi@nordiclive.fi

Ari Myllyniemi, ohjelmapäällikkö
ari@nordiclive.fi

Jenna Fyhr, tapahtumatuottaja
jenna@nordiclive.fi

Veronica Huhtanen, markkinointi
veronica@nordiclive.fi

Valtteri Taipalus, yritysmyynti & myyntipaikat
valtteri@nordiclive.fi

Yhteistyökumppanit


Ravintolapäällikkö, anniskelu
Mathias Niemi
mathias@nordiclive.fi

Turvallisuus ja järjestyksenvalvonta: X-SEC Group Oy
tapahtumat@xsec.fi
www.xsec.fi

 

Pin It on Pinterest

Share This